• Beğendiklerim
  • Henüz Hiç Favori Eklemediniz.
  Müşteri Hizmetleri+90 (252) 611 11 19
  WhatsApp Destek
  ×Müşteri Temsilcileri

  Mükemmel Kaş

  Mükemmel Kaş

  Eğer peşinde olduğunuz Akdeniz sevimliliği ise, doğru yere geldiniz. Onu kolayca über-sevimli olarak adlandırabilirdiniz. Tüm doğru unsurlar yerinde: yakındaki Meis'e kadar uzanan muhteşem deniz manzarası, beyaz badanalı evlerin bulunduğu dar Arnavut kaldırımlı sokaklar, davetkar restoranlar, kafeler ve tipik begonviller. Bu, sizi oraya aşık etmek için oldukça yeterli olsa da, güney havasını tamamlamak için bazı güzel kumsallar ve pitoresk bir liman da ekleyebilirsiniz.

  Bunun bir zamanlar bir Rum köyü olduğunu görmek için fazla yürümenize gerek yok. Evler, bir tutam Türk turkuazıyla hala o farklı Yunan hissine sahip. Bir Likya Lahitine neredeyse tökezlerken, pruva pencerelerinin ahşap işçiliğine hayran kalacaksınız. Bolluk içinde çekicilik ve tarih var.  Akdeniz'de rahat günler için mükemmel bir yer olduğunu hissedeceksiniz.

  AYAKLARINIZDA AKDENİZ

  Kaş'ın eski şehri, balıkçı limanı çevresinde yer almaktadır. Balıkçı tekneleri hala çok var. Ancak şimdi günlük tekne gezileri için guletler ve dalış gezilerindeki özel donanımlı yatlarla çevrili. Dalış burada popülerdir. Türkiye'de dalış yapılacak en iyi yerlerden biri olduğu söyleniyor. Tekne ile yarım saat içinde yaklaşık 50 dalış noktasının mağara ve kanyonlara dalma ve aynı zamanda Dakota batığı gibi enkazları bulma fırsatı sunmasının nedenini anlamak kolaydır.

  Bölgede birkaç günden fazla kalıyorsanız, neden Yunanistan'a, neredeyse 2 km uzaklıktaki Meis adasına uğramayasınız? Tekne turunun, Rum köyünün ve Türkiye'nin muhteşem manzarasının tadını çıkararak harika bir gün geçirebilirsiniz. Eğer kayıkçı biriyseniz, liman bölgesi Akdeniz'in turkuaz sularına hayran olmak veya denize bakan birçok restorandan birinde lezzetli bir yemek yemek için mükemmeldir.

  KAŞ'A NASIL GİDİLİR NEREDE KALINIR?

  Kaş'ın görece bozulmamış olmasının bir nedeni var; Havaalanından oraya ulaşmak biraz zaman alıyor. İster Antalya'ya ister Dalaman havalimanına uçabilirsiniz. Antalya'dan 3 saatten biraz fazla ve Dalaman'dan 2 saatten biraz fazla bir transfer için güvenin. Her iki havaalanına da en iyi uçuşları burada bulun.

  Kendiniz araba kullanıyorsanız ve Fethiye veya Kalkan'dan geliyorsanız, doğal sahil yolunda büyüleyici deniz manzarasının tadını çıkarırken büyük keyif yaşayacaksınız. Toplu taşıma kullanmak ucuz ve kullanışlıdır. Kalkan, Fethiye, Çıralı ve Antalya gibi çevre beldelerden sık ve ucuz otobüsler var. 

  Kasabada, şehrin kendisi kadar büyüleyici birçok konaklama imkanı bulacaksınız. Bölgenin en popüler konaklama tercihi olan villalar ilk tercihiniz olacaktır. Kaş kiralık villa seçeneklerimize muhakkak göz atın. Bölgeyi keşfetmek için zaman ayırın, batık şehir Kekova'ya doğru bir tekneye atlayın ve Likya Yolu'nu fethetmek için yürüyüş ayakkabılarınızı unutmayın.

  XREZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  Ön Ödeme ₺0,00
  Kapıda Ödenecek ₺0,00
  Extra temizlik ₺0,00
  İndirim₺0,00
  ₺ 0,00 x 0 gece₺0,00