• Beğendiklerim
  • Henüz Hiç Favori Eklemediniz.
  Müşteri Hizmetleri+90 (252) 611 11 19
  WhatsApp Destek
  ×Müşteri Temsilcileri

  Konyaaltı Kiralık Villa

  Her şeyden uzaklaşmak ve biraz da olsa kafa dinlemek için tatile çıkmak en iyi yoldur. Tıpkı diğer ihtiyaçlar gibi tatil de yaşantı içerisinde elzem ve vazgeçilmez bir boyut kazanmış durumdadır. Birkaç önceki nesil de yoğun şekilde ara verme ihtiyacı hissetmiştir. Ancak onların tatile çıkma fırsatı, günümüzdeki kadar yaygın olmamıştır. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve farkındalığın atmasıyla birlikte hemen herkes ufak da olsa bir tatile çıkabilir hale gelmiştir. Bu durum tatil bölgelerinin de hızla gelişmesini ve daha az bilinen yerlerin de popülerleşmesine olanak tanımıştır. Konyaaltı da bilinirliği her geçen yıl artan yerler arasındadır. Muhteşem doğası ve konaklamada sunduğu kaliteli ve makul fiyatlardaki hizmetlerle tatilcilerin yoğun olarak ilgisini çeker. Konyaaltı’nda tatil yapmak size çok sayıda avantajı beraberinde getirir. Öncelikle sabit kalmayı, bir binaya tıkılmış olmayı sevmiyorsanız Konyaaltı’ndaki kültürel alanları keşfetmek sizi fazlasıyla tatmin eder. Roma Hamamı, Feslikan Yaylası, Antalya Aquarium, Geyikbayır Mağarası ve Antalya Müzesi Konyaaltı’nda tatiliniz esnasında gezebileceğiniz yerlerden sadece birkaçıdır. Pek çok görülmesi gereken lokasyonun yanında Konyaaltı merkezinde vakit geçirmek de son derece keyiflidir. Size eğlenceli ve renkli bir dünyanın kapılarını açar. Konyaaltı Plaj ve koylarıyla da öne çıkan yerler arasındadır. Uzun tertemiz ince kumlu plajlarında vakit geçirmek son derece keyiflidir. Üstelik bu plaj ve koylar genellikle diğer yerlerdeki kadar yoğunlukla özelleşmediği için iyi hizmet verse de o kadar pahalı değildir. Daha uygun fiyatlara ya da ücretsiz olarak plaj ve deniz olanağı sunar. Sarısu Plajı, Çaltıcak Plajı, Topçam Plajı ve falezler tatilinizdeki mavi doyumunu iyice yaşamanızı sağlayacak yerlere örnek verilir. Aynı zamanda Konyaaltı’nda yeme – içme de civardaki diğer tatil yıldızlarına göre hayli   uygun fiyatlıdır. En önemli unsurlardan biri ise konaklama yapılacak yerdir. Konyaaltı’nda bulabileceğiniz pek çok villa diğer tüm faktörlerle birleşerek size en uygun ve en iyi tatil potansiyelini verir. Konyaaltı tatil villalarının detaylarına Müstakil Villam’dan erişebilirsiniz.

   

  Antalya Konyaaltı Kiralık Villa

  Kiralık villalar, tatil cennetlerinin parlayan yıldızları olarak göz kırpmaktadır. Her şeyde olduğu gibi turizm sektöründe de trendler vardır ve bunlar zaman içerisinde değişirler. Şu zamanların trendi villa tatilleri olarak karşınıza çıkar. Üstelik sağladığı güzellikler sayesinde de bu trend uzun süre yerini başka şeye bırakmayacak gibi durmakta. Kiralık villalarda tatil yapmanın tadı bir kez alındığı zaman sonraki yıllar için diğer seçenekler düşünülmez bile ve direkt müstakil bir konutta tamamen özgür bir tatil hayali kurulmaya başlanır. Kahvaltı saatleri olmadan, havuza girmek ve şezlong bulmak için köşe kapmaca oynamadan geçirilen bir tatil için villa tatilleri en kusursuz seçenektir. Ancak bu kusursuz tatil anlayışı yalnızca villa kiralamakla sakil kalacaktır. Yanında bazı diğer önemli faktörler de vardır. Bunlardan en önemlisi kuşkusuz villayı nerede kiralayacağınız ve konaklamanızı nerede yapacağınızdır. Antalya her bölgesiyle bu konuda çokça tercih edilen şehirler arasındadır. Şayet Akdeniz tatilleri yıllardır vazgeçilmez olanlardır. Antalya beldeleri bu konuda birbirine benzer ancak her birinin kendine göre avantajı vardır. Konyaaltı da temelde diğer Antalya tatil yöreleri gibidir fakat bazı noktalarda onlardan ayrılır. Öncelikle Konyaaltı daha el değmemiş doğal güzelliklere ve yeşile sahiptir. Bu özellik spesifik olarak şehirde betonların arasına sıkışmış insanlara çok iyi gelen bir yöndür. Bunun yanında Konyaaltı’ndaki kiralık villaların fiyatlarının diğer yerlere göre daha cüzi olduğu söylenebilir. Tüm bu etkenler göz önünde bulundurulduğunda Konyaaltı olarak belirlenen lokasyonda tatilin bir villa kiralama yoluyla yapılması son derece makul ve akıllıca bir tercihtir.

   

  Antalya Konyaaltı Havuzlu Villa Kiralık

  Konyaaltı güzel uzun plajlarıyla öne çıkan tatil yıldızlarından biridir. Antalya’nın her yerinde benzer plajlar görmek mümkündür fakat Konyaaltı cazip fiyatlar sonucunda daha sık tercih edilen bir yer halini almıştır. Yapacağınız tatilde plajlara yakın olmak bir tercihtir. Ancak bazen işler istenildiği gibi gitmez. Bazı sebeplerle denizde fazla vakit geçiremeyebilirsiniz. Bu durumda da kaldığınız yerin havuzuna ihtiyaç duyarsınız. Şayet müstakil bir yerde kalmıyorsanız doluluk oranları tavan yapmış havuzlar da sizin için sorun olabilir. İte olası tüm bu sorunlara karşı size önerilen Antalya Konyaaltı havuzlu kiralık villa seçenekleridir. Detaylı bakılacak olunursa Antalya Konyaaltı’nın tavsiye edilmesi tesadüf değildir. Öncelikle burası diğer Antalya tatil konumlarından daha uygun fiyatlı seçenekler sunar. Üstelik burada modern anlamda tatilcilik anlayışı diğerlerine göre daha yakın zamanlarda yaygınlaşmaya başladığı için buralardaki konaklama yerleri çok daha yeni yapılar olarak karşınıza çıkar. Elbette bu durum da konutların modernlik seviyelerini etkiler. Antalya Konyaaltı’na karar verildikten sonraki aşama nasıl bir yerde tatil yapılacağı ise elbette en doğru yol villa tatilidir. Konyaaltı’nda çok sayıda kiralık villa bulunur. Çeşitlilik çok fazla olduğu için kriterler de geniş tutulmalıdır. Aradığınız birçok özelliği karşılayan villaları kolaylıkla bulabilirsiniz. Kriterler arasında önemli olan bir seçenek villanın havuzlu olmasıdır. Konyaaltı plaj ve deniz olarak doğal şartları kapsar. Ancak, buralar bazı dönemlerde aşırı kalabalık oluşuyla dikkat çeker. Rahatça kumlara yayılacak yer bulmak bazen işkence haline gelir. Rahatça yüzmek isterken kolunuzun birilerine çarpması böyle yoğun dönemlerde hiç de şaşılacak bir olay değildir. Özellikle pandemi sonrası dünyada fiziksel ve sosyal mesafelere bu denli dikkat edilirken böyle bir insan yoğunluğunun içine girmek pek akıllıca olmayacaktır. Bu sebeple önerilen havuzlu bir villa kiralamaktır. Bu sayede deniz ve plajı müsait görmediğiniz zaman rahatça villanın havuzunu kullanıp tatil keyfinizi yarıda bırakmak zorunda kalmazsınız. Bunun yanında Konyaaltı plajlarına güvenip havuzsuz bir villa kiralamanız, tatil yapacağınız gruptaki diğer kişileri memnun etmeyebilir. Bazı kişiler denizde vakit geçirmeyi severken bazı kişiler ise havuzu tercih ederler. Tüm bu nedenlerle Antalya Konyaaltı’nda havuzlu villa kiralık seçenekleri sizler için en iyi alternatifleri oluşturur.

   

  Büyük Aileler İçin Konyaaltı Villa Tatili

  Aile herkes için çok önemlidir. İstisnasız herkes ailesi için en iyisinin olmasını ister. Dostlar da seçilmiş ailelerdir. Çoğu zaman bize kan bağımız olan kişilerden daha fazla yuva olurlar. Bu şartlar dahilindeki herkese aile denebilir. Geniş aileler bazen büyükanne ve büyük babayı kapsarken kimi zaman da kalabalık arkadaş grubunuza verdiğiniz isim olabilir. Nasıl olduğu fark etmeksizin kalabalık ve sıcak ortamda olmak beraberinde bazı şeyleri de getirir. Örneğin kurulacak büyük sofralar geniş aile toplandığında kaçınılmaz olan bir sonuçtur. Aynı zamanda büyük bir halka yapılarak oturma düzeni kurulmuş olur. Seslerin birbirine karıştığı sohbetler de kaçınılmazdır. Bunlar aileyi aile; tatili tatil yapan etmenlerdir. Sizler de sevdiklerinizle vakit geçirmek ve biraz olsun sıkıntılardan uzaklaşmak isterseniz tavsiye edilecek en iyi tatil biçimi kiralık villa tatilleridir. Villalarda ev konforunda rahat hareket etmek için doğan imkanlar geniş aileler için çok uygundur. Boyut ve kişi kapasitesi olarak yeterli bir villa seçildiği takdirde harika bir tatili garanti etmiş olursunuz. Bahçesinde bolca aktiviteler yapmak, havuz başında vakit geçirmek son derece keyifli ve dinlendirici olacaktır. Villanın nereden kiralanacağı da elbette önemlidir. Sevdiklerinize dört duvar dışında deneyimler için de fırsat tanımak adına Konyaaltı mükemmel bir tercihtir. Hem fiyatlarda sağladığı avantajla hem de doğal güzellikleriyle sizleri büyüler. Alternatif olarak da Konyaaltı geniş ailelere geniş bir yelpaze sunar. Birbirinden farklı özelliklerdeki villaları kataloğunda barındıran Konyaaltı, hayalinizdeki tatilin adresi olacaktır. Karar verdikten sonra geniş aileniz için Konyaaltı’nda villa seçerken dikkat etmeyi atlamamanız gereken birkaç özellik vardır: bunların başında elbette kapasite gelir. Kapasite yanında oda sayısı ve biçimi de önemlidir. Bu durum bazen unutulup göz ardı edilir. Oysa oldukça mühimdir. Gruptaki çiftler, tek gelecek olanlar ve çocuklar için özel olarak oda sayısı ve yatak sayısı hesaplanmalı ve buna göre seçim yapılmalıdır. Konyaaltı’ndaki kiralık villalarda sizin de grubun uygun mükemmel özelliklerdeki bir villa mutlaka vardır.

  Muhafazakar Konyaaltı Villaları

      Tatil anlayışı yıllar içerisinde farklı opsiyonlar sunması açısından sürekli bir değişim içindedir. Tatiller inanış düşünce fark etmeksizin herkes içindir. Bu sebeple herkesi düşünerek villalar dizayn edilir. Ülkemizin çoğunluğunun Müslüman olması tatil anlayışında da islami şartları beraberinde getirir. bunun için çevrede çokça muhafazakar tatil konaklama yerine rastlamak mümkündür. Ancak bunların bir kısmının dezavantajları vardır. Örneğin otellerde aynı ailenin fertleri kadın ve erkek için ayrı olan   havuzları kullanmak için birlikte hareket edemezler. Eşler bazı aktiviteleri ve yüzmeyi birbirinden ayrı yapmak durumunda kalırlar. Muhafazakar villalar bu konuda büyük bir kolaylıktır: Tüm ailenin her aktivitede birlikte vakit geçirmesine olanak tanırlar. Üstelik bu mahremiyet tam anlamıyla sağlanarak yapılır. Çevrede bir yabancı gözün olma olasılığına karşı muhafazakar villalarda gereken önlemler alınmıştır. Muhafazakar kiralık villa tatilinde vazgeçilmeyecek yerlerden biri de Antalya Konyaaltı’dır. Konyaaltı büyüleyici doğal güzellikleri ve mahremiyetinizi tamamen sağlayacak kaliteli villaları ile misafirlerini beklemektedir. Burayı tercih edenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Muhafazakar Konyaaltı villaları balayı çiftlerince de mahremiyet istedikleri için sıklıkla talep görür. Ne sebeple olursa olsun hem fiyat hem hizmette kalite anlamında memnun kalacağınız bir tatil garanti edilir. Muhafazakar Konyaaltı villaları aynı zamanda kalabalık gruplarla gelinen tatillerde de kullanılabilir. Bu tercih grup içerinde herkesin mutlu olmasını sağlar: İsteyen villada kalıp mahremiyet güvencesiyle havuza girer, isteyense Konyaaltı’nın şahane plajlarından faydalanır.

   

  Konyaaltı’nda Villa Tatili Fiyatları

  Konyaaltı pek çok açıdan villa tatili için avantajlı görülen bir yerdir.  Seçilecek alternatiflerin bolluğu ve Konyaaltı’nın kendi özellikleri bu durumu desteklemektedir. Fiyat konusu ise bir miktar sübjektiftir. Villa tatili denince zihinde belli aralıklarda fiyatlar canlanmaktadır ancak her villanın özelliklerine göre fiyatlar değişiklik gösterir. Bu değişiklik öncelikle villanın büyüklüğüne bağlı olarak gelişir. Daha büyük konutlarda fiyatlar haliyle daha fazladır. Ancak buralara fazla kişi sayısıyla gitmek ücretler açısından avantaj doğurur. Kalabalık gidilen tatillerde kişi başına düşen ödeme miktarı daha hesaplı olur. Fiyat değişikliği havuz ve bahçe büyüklüğüyle de doğrudan ilintilidir. Ayrıca villanın iç tasarımı da estetik kaygısı açısından fiyatlara muhakkak yansır. Villaların içinde bazen aktivite odaları bulunur. Bunlar sinema odası ya da oyun odası olabilir. Aynı zamanda jakuzi ve sauna gibi seçenekleri de villalarda görmek mümkündür. Bunların tamamı fiyatları etkileyen unsurlardır. Genel olarak dalgalanmalar Konyaaltı’nda villa tatili fiyatlarını da etkiler. Ancak Konyaaltı’nın genel olarak bir avantajı vardır. Antalya’nın diğer tatil yıldızı kesimlerinin yanında Konyaaltı’ndaki fiyatlar genel olarak daha caziptir. Bu hem yeme – içme hem de konaklama için geçerli bir durumdur. Daha hesaplı ve bütçe dostu tatiller için Konyaaltı bu anlamda daha ideal bir seçenektir. Aynı zamanda tatil süresi uzadıkça günlük olarak ödenen tutarın azalması her villa tatilinde görülen bir durumdur. Bu da bütçelerin ayarlanması ve cep dostu bir süreç geçirilmesi için güzel fırsatlardan biridir.

   

  Antalya Konyaaltı Günlük Kiralık Ev Fiyatları

  Antalya’nın her kesiminde olduğu gibi Konyaaltı’nda da günlük kiralık ev bulmak mümkündür. müstakil bir günlük konaklama alanı için en sık tercih edilen seçenek ise villalardır. Bu yüzden duruma ‘Konyaaltı’nda günlük kiralık villa’ olarak bakmak daha ise yarar pozisyondadır. Günlük kiralanan villalar pek çok amaca hizmet eder. Bir kutlama veya davet için rahatlıkla günlük kiralık Konyaaltı villaları kullanılabilir. Bu tercih hem havuz başında vakit geçirmek için hem de size tahsis edilmiş özel bir bahçede vakit geçirmek için eşsiz bir fırsattır. Artık pandemi koşulları benimsenmiş olduğundan halka açık yerler yerine böyle özel alanların kullanılması popülerleşmiş durumdadır. Hijyen ve sosyal mesafe açısından bu son derece akıllıca bir çözümdür. Aynı zamanda günlük kiralık villaları orada tatil yapan ve başka yerde konaklayan konukların da kullandığı görülür. Bir otelde rahatlıkla bir arada bulunamayan bir grup, belli bir kutlama ya da havuz başında geçirilecek kendilerine özel zamanlar için günlük olarak villa kiralamaktadırlar. Bu tatilinize beklentinizin üstünde bir konfor ve eğlence katar. Üstelik uzunca bir süre düşünce gülümseyeceğiniz anılar edinmenize de olanak tanır.Antalya Konyaaltı günlük kiralık ev fiyatlarına genel olarak bakacak olunursa yine geniş bir yelpaze ile karşılaşılır. Özellikle villa tablosu incelendiğinde özelliklere göre günlük fiyatlarda fazlaca değişim olduğu görülür. Bazen fiyat farkları yüzlerce lirayı bulur. Müstakil Villam sayesinde en avantajlı fiyatlara ulaşabilir ve güvenli bir şekilde rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

  Konyaaltı’nda Özel Villa Tatilinin Avantajları

  Her tatil bir moladır. Molalar dinlendiricidir. Kafanızı toplamanıza yardımcı olurlar. Mola sonraları işe ve günlük yaşantıya dönüş daha güçlü, daha motive ve daha sağlam olmaktadır. Bu sebeple herkesin kendi ideal anlayışına göre bir tatil planı yapması önerilir. Bu planın mevsimi kişiden kişiye değişiklik gösterir. Ancak yaz planı yapıldığı takdirde akla gelen ilk seçeneklerden bir tanesi Antalya Konyaaltı’dır. Konyaaltı’nda tatil yapmanın getirdiği pek çok avantaj vardır. Bunların başında fiyatların çevre yörelere göre nispeten daha uygun olması gelir. Ayrıca Konyaaltı’nda yine fazla ücret talep edilmeden girilebilen plajlar doğal güzelliğin zirvesini ziyaretçilerine sunar. İnce kum ve temiz deniz ikilisini birlikte görebileceğiniz Konyaaltı plajları pek çok turistin durak noktasıdır. Aynı zamanda kültürel turlar için de burası idealdir. Gezilip görülecek çok sayıda tarihi ve doğal yapı vardır. Konyaaltı’nda özel villa tatilinin avantajları ise tatil keyfinizi ikiye katlar. Zaten Konyaaltı gibi harika bir yerde olmanın verdiği keyif özel bir villa sayesinde iyice pekişir. Villada kendinizle ve sevdiklerinizle kalabalık ve gürültü olmadan geçireceğiniz tatil bir yıllık çalışmalarınızın yorgunluğunu bile söküp alacaktır. Sadece size ait olan havuzda vakit geçirmek ve Konyaaltı manzarasının keyfini çıkarmak kendinize yapabileceğiniz iyiliklerdendir. Konyaaltı’nda özel villa tatili avantajlarını birlikte inceleyebileceğiniz doğru adres Müstakil Villam’dır. Sitedeki doğru arama tercihleri ile size en uygun villayı bulup hayalinizdeki ideal tatile ulaşmanız oldukça kısa süren basit bir işlemdir: Tatiliniz ise uzun soluklu ve keyifli olacaktır.

  XREZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  Ön Ödeme ₺0,00
  Kapıda Ödenecek ₺0,00
  Extra temizlik ₺0,00
  İndirim₺0,00
  ₺ 0,00 x 0 gece₺0,00