• Beğendiklerim
  • Henüz Hiç Favori Eklemediniz.
  Müşteri Hizmetleri+90 (252) 611 11 19
  WhatsApp Destek
  ×Müşteri Temsilcileri

  Kiralık Villa Seçimi

  Kiralık Villa Seçimi

  İnsanlar için yaşadıkları mekanlar her zaman için önemlidir. Deniz kenarında, ormanın içinde veya merkezi noktalarda lüks bir villa, hayal gibidir. Mükemmel manzarası, lüks ve kullanışlı özellikleriyle kiralık villa seçenekleri, tatilini özelleştirmek isteyenlerin güzel bir tercihtir.

  kiralık villa hayal

  Keyifli Bir Tatil İçin Kiralık Villaları Tercih Edin

  Işıklandırmanın en iyi şekilde uygulandığı bu villalar, unutulmaz bir tatilin ilk önemli adımıdır. Sınırsız teras ve balkon keyfinin yanı sıra istediğiniz kadar havuz keyfi yapabilirsiniz. Havuzun kenarındaki şezlonglarda güneşlenme imkanına da sahipsiniz. Kamelyada çay keyfi de kiralık villa seçeneklerinde düşünülmüş.

  Günlük ve aylık kiralama seçeneklerinde, villanın özellikleri önemlidir. Muhafazakar villalar, etrafı kapalı havuz sistemine sahip villalardır. Banyolu, jakuzili, çift tuvaletli tasarımlar, sizin için düşünülmüş. İki, üç, dört ve beş odalı seçenekler, kişi sayısına göre tercih edilebilir. Isıtma havuzlu seçenekler, serin günlerde havuz keyfinizin devam etmesini sağlar.

  Kira Sözleşmesi

  Kiralama işleminin ilk önemli adımı rezervasyondur. Kira sözleşmesinde kiralayan kişinin adresi, kimlik bilgileri ve iletişim bilgileri bulunuyor. Kiralama ücreti, kiralama süresi ve diğer kiralama şartları da sözleşmede belirtiliyor. Elektrik, su ve telefon gibi giderler kiralayana aittir. Demirbaşlara gelebilecek zararlar da depozitodan kesiliyor. Bu nedenle kiralayan kişiler eşyaları düzgün kullanması gerekiyor. Villalar temiz bir şekilde teslim ediliyor. İkinci bir temizlik isterseniz ücretli. Kira ücreti villanın özelliğine göre değişiyor. Lüks veya ekonomik seçenekler bu kategoride tercih edilebiliyor.

  XREZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  Ön Ödeme ₺0,00
  Kapıda Ödenecek ₺0,00
  Extra temizlik ₺0,00
  İndirim₺0,00
  ₺ 0,00 x 0 gece₺0,00