• Beğendiklerim
  • Henüz Hiç Favori Eklemediniz.
  Müşteri Hizmetleri+90 (252) 611 11 19
  WhatsApp Destek
  ×Müşteri Temsilcileri

  Kiralık Apart Avantajları

  Kiralık Apart Nedir?

  Apart; bir ya da birden fazla odası bulunan, yeme - içme ihtiyaçları ve giderleri kiralayan kişiye ait olan, kişisel tuvalet ve banyosu bulunan işletme tipi dairelere apart adı verilmektedir.Günlük ev kiralamasistemi olan apartları, günlük haftalık ve aylık olarak kiralayabilirsiniz.

  Yurt dışında oldukça fazla tercih edilenkiralık apartlar ülkemizde ise son dönemde yaygınlaşmaya başlamıştır. Her bölgede günlükkiralık apartbulmak mümkündür. İsteklerinizi analiz ederek bu doğrultuda kiralık apart bulabilirsiniz. İstediğiniz konuma yakın; havuzlu veya havuzsuz birçok apartı tercih edebilirsiniz.

  NedenKiralık ApartTercih etmeliyiz?

  Günümüzün değişen şartlarında bireylerin de tatilden beklentisi bir o kadar değişiyor. Bir dönemin popüler tatil anlayışı; her şey dahil oteller tercih edilerek, tatil boyunca otel dışında vakit geçirmek yerine otel hizmetlerinden yararlanmaktı. Fakat son dönem de ise tercihler değişikliğe uğrayarak daha çok otel dışında zaman geçirildiği, otel çevresindeki aktivitelere dahil olunan, yeni yerler ve mekanların keşfedildiği bir tatil anlayışı popülerliğe erişmektedir. Sosyal medyanın yükselişiyle birlikte artık bireyler birçok yeni yer keşfedip bu anıları ölümsüz kılmayı tercih ediyor. Tek bir mekana bağlı kalmadan özgürce gezmek daha cazip hale geldiği dönemdeyiz.

  Genel olarak oteller; kalabalık ve kuralları olan işletmelerdir. Yemek saatleri, aktiviteleri, diğer ortak alanlarının kullanımı belli bir kalıp içerisindedir. Ve sizlerde bu kurallara uymak zorunda kalırsınız. Tatilinizi bu saatler üzerinden organize etmek durumunda kalmak büyük bir strese yol açabilmektedir. Otel dışına çıktığınızda ödemesini yaptığınız için sunulan hizmeti almak zorunda hissederek bir koşturmanın içinde kendinizi otele geri dönüş yaparken bulabilmeniz oldukça muhtemel. Otel kurallarına uygun tatil planlamak yerine sizin planladığınız ve dilediğince değiştirebileceğiniz, anlık kararlar alabileceğiniz tatil organize edebilirsiniz. Böylelikle planlarınızı otel saatlerine göre ayarlamak zorunda kalmayacaksınızdır. Dışarıda istediğiniz gibi vakit geçirebilir, otelin yemek saatlerine yetişmek için bir koşturmanın içine girmek zorunda kalmayacaksınız. 

  Çocuklarınız ile birlikte evcil hayvanlarınızın da sizinle olduğu bir tatil organize etmek istediğiniz zaman; isteklerinizi karşılayan bir otel bulmak çok zor olabiliyor. Evcil hayvan kabul eden otel bulmak zor iken aynı zamanda çocuklarınızın özgürce, güvenli bir ortamda vakit geçirmesini sağlamak da bir o kadar zorlayıcı olabiliyor. Her daim gözünüzün çocuklarınızın üzerinde olacağı, çocuğunuzun ve sizin özgürlüğünüzün kısıtlandığı ve en önemlisi kendinize zaman ayıramadığınız bir tatil sizin için işkenceye dönüşecektir. Oysaki bulunduğunuz bölgenin doğasını tanıyabileceğiniz, sahilinde doyasıya vakit geçirebileceğiniz ve tarihi bölgelerinde gezerek genel kültürünüzü genişleteceğiniz bir tatile kimse hayır demeyecektir.

  Ve en önemlisi;kiralık apartların vegünlük kiralık evlerin en büyük avantajı, otel fiyatlarına göre daha uygun olması. Tatil organizasyonlarında otel tercih edildiğinde ekstra olarak otel seçimine bağlı kahvaltı öğle veya akşam yemekleri de dahil edildiğinde oldukça yüklü miktarda bir bütçe ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden ödediğiniz fiyattan dolayı haklarınızı istemesenizde kullanmak zorunda kalıyorsunuz. Sadece tatil amaçlı değil iş amaçlı gidilen seyahatlerde de sadece konaklama yapmak için seçeceğiniz apartlar maddi yükünüzü bir nebze daha hafifletecektir. 

  Bu noktada ise isteklerinizi karşılayankiralık apartarayışına geçmek iyi bir fikir olacaktır.

   

  • Kalabalık bir aile veya arkadaş grubu ile gidiyorsanız,

  • “Ben otelde vakit geçirmeyi sevmiyorum, bulunduğum bölgeyi tanımak ve gezmek istiyorum” diyorsanız,

  •  “Sadece konaklamak için kullanacağım otellere çok yüksek miktarda ödeme yapmak istemiyorum” diyorsanız,

  • Kalabalıktan ve gürültüden hoşlanmıyorsanız,

  • Çocuklarınızın her daim gözünüzün önünde olmasını aynı zamanda hem çocuğunuzun hem kendiniz için özgürce vakit geçireceği bir tatil istiyorsanız,

  • Yapımını görmeden hazırlanan yemeklerin hijyenine güvenmiyor ve dışarda yemek yemekten hoşlanmıyorsanız,

  • Günlük ev kiralamasistemiyle tatilinizi ev konforunda yaşamak istiyorsanız,kiralık aparttam size göre.

  Kiralık Apart Dairelerin Avantajları Nelerdir?

   

  Gelinkiralık apart dairelerinin avantajlarına birlikte genel bir göz atalım;

  • Kiralık apartlar; otellere göre daha uygun fiyatlıdır.

  • Tatil ve iş seyahatlerinizde; konforlu, güvenilir, huzurlu ve hijyenik bir ortamda konaklama sağlamak istediğinizde otel işletmeleri yerine günlük kiralık evseçeneğini kullanmanız büyük avantajdır.

  • Özellikle kalabalık gidilen tatil organizasyonlarında fiyat olarak daha ucuza konaklama olanağı sağlar. Kişi sayısı arttıkça maliyet azalır. Bu da ekonomik açıdankiralık apartdairelerini daha cazip hale getirmektedir.

  • Sizdenkiralık apartlar için belli bir süre şartı koymaz. İsteğinize göre günlük, haftalık ve aylık olarak kiralayabilirsiniz.

  • Kiralık apart daireler, günlük hayatınıza devam edebileceğiniz ev konforunda olup içerisinde ihtiyaç duyulacak her eşya mevcuttur. 

  • Mobilyalardan mutfak malzemelerine kadar sizi evinizde hissettirecek tüm özelliklere sahiptir. 

  • İçerisinde her bir daireye özel mutfağı olması; istediğiniz zamanda istediğiniz yemeği yeme şansı size sunmaktadır.

  • Apart dairelerin her birinin farklı girişi vardır ve daireler birbirlerinden bağımsızdır.

  • Mahremiyetinize önem verilir. Diğer apart misafirleriyle ortak alanınız daha aza indirgenmiştir.

  • Oteller size sadece odayı, ve seçenekler dahilinde yeme - içme hizmetini fiyata dahil tutmaktadır.Kiralık apartise dairenin tamamını size tahsis eder. 

  • Seçeceğiniz aparta göre kendi bünyesinde restoranları bulunan apartlarda mevcuttur. Bazı apartlar ise sabahları kahvaltı vermektedir. 

  • Kiralık apart dairelerkalacak kişi bazında fiyat talep etmez. Sadece apart daireler için fiyat ödersiniz. Seçeceğiniz apart dairenin kapasitesine dikkat etmeniz bu noktada önemlidir.

  • İsteğiniz doğrultusunda kiraladığınız apartınızda ekstra ödeme yapmadan arkadaşlarınızı misafir edebilirsiniz.

  • Apart daire tercih eden bireyler kendi yaşam alanını oluşturacağı için kalabalıktan uzak, doyasıya dinleneceğiz bir tatil organize etmiş olursunuz.

   

  Günlük Kiralık Ev ile Kiralık Apart Arasındaki Fark Nedir?

  Günlük kiralık evler genel olarak bir apartman dairesinin günlük, haftalık veya aylık olarak kiraya verilmesidir. Kendinize ait bir daireyi kiralarken, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eşyalar ev içerisinde yer almaktadır.Günlük kiralık evlerhavuzluapartman dairesi veya havuzlu müstakil evler olarak seçeneklendirilmiştir.Günlük kiralık evleri belli bir dönem için kiralayarak yazlık olarak kullanmak mümkündür. 

  Kiralık apartlar ise daha çok bir işletmeye dönüşmüş şekildedir. Tüm daireler kiraya verilir. Ev içinde ihtiyaç duyulan tüm eşyalar bulunmaktadır. Kiralık apartlarlar isteğiniz doğrultusunda; havuzlu veya havuzsuz seçenekleri bulunmaktadır. 

  En Çok Hangi Bölgelerde Tercih Ediliyor?

  Günlük kiralık ev ve kiralık apart tatil amaçlı en çok Akdeniz ve Ege Bölgesinde tercih ediliyor. Özellikle Akdeniz’de; Antalya, Kaş ve Kalkan’da, Ege’de ise; Fethiye, Muğla, Marmaris bölgelerinde apart ve günlük ev kiralamak otel fiyatlarına göre daha uygun. Yakın çevrelerde gezilecek yerlerinin yakın olması sebebiyle tatilcilergünlük evvekiralık apartkiralayarak gün içinde doğanın eşsiz yeşilliğini ve denizin berrak suyunun tadını çıkarırken konaklamak için apartları kullanıyor. Böylelikle kahvaltı saatine yetişmek için erken uyanmak zorunda kalmadan, akşam yemeğine yetişmeye çalışmadan uygun fiyatlar ödeyerek unutulmaz tatil anıları biriktiyor. 

  İş amaçlı tercih edilengünlük kiralıkev vekiralık apartlardaha çok büyük şehirlerde ilgi görüyor. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi iş trafiğinin yoğun olduğu illerde çalışma alanına yakın mevkiiler günlük kiralık ev olarak tercih edilmektedir.

  XREZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  Ön Ödeme ₺0,00
  Kapıda Ödenecek ₺0,00
  Extra temizlik ₺0,00
  İndirim₺0,00
  ₺ 0,00 x 0 gece₺0,00