• Beğendiklerim
  • Henüz Hiç Favori Eklemediniz.
Müşteri Hizmetleri +90 (252) 611 11 19
WhatsApp Destek
× Müşteri Temsilcileri

Isıtmalı Havuzlu Villa ile Her Mevsim Tatil İmkanı

Isıtmalı Havuzlu Villa ile Her Mevsim Tatil İmkanı

Özel ısıtmalı havuzlar sayesinde her mevsim dilediğiniz bölgedeki villaları kiralayabilirsiniz. Bu villalar sayesinde kış aylarında dahi çekinmeden tatil planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Suyun sıcaklık seviyesini kendiniz belirleyeceğiniz bu havuz detayında keyifli bir tatil imkanına sahip olabilirisiniz. Özel ısıtmalı havuz seçenekleri, balayı villalarında çoğunlukla yer almaktadır. Villanın içerisinde yer alan ısıtmalı havuzlar sonbahar ve kış mevsimlerindeki kiralamalarda bireye büyük bir konfor sağlamaya yardımcı olur. Isıtmalı havuzlu villa ile kış aylarında tatil yapmak isteyenlerin oldukça memnun kaldıkları gözlemlenmiştir. Yerli ve yabancı misafirler bu tarz havuzlara oldukça fazla ilgi göstermektedir. Havuzu ısıtmalı villalar ile günün her saati dilediğiniz zaman yüzmeye başlayabilirsiniz. Genellikle villaların yatak odası kısmında yer alan bu havuzlar sayesinde direkt olarak uyandığınız anda ayaklarınızın altında olmasını sağlar. Özellikle tatilde rahatlamak ve keyif yapmak isteyen bireyler için tasarlanmıştır. Birçok farklı bölgede bu tür ısıtmalı havuzlu villaları kiralayabilirsiniz. Özellikle kış turizminin yoğun olarak yaşandığı Sapanca’da Sapanca ısıtmalı havuzlu villa seçenekleri oldukça fazla özelliklerle donatılmıştır. Kış mevsiminde dışarısının soğuğunu sizlere hissettirmeyecek havuzlu seçeneklerle sıcağı doyasıya yaşayabilirsiniz. Yaz aylarında yoğun olarak ilgi ile karşılaşan Antalya bölgesi kış aylarındaki tercihlerinizden biri olmaktadır. Antalya yalnızca yaz aylarında değil ısıtmalı havuzlu villa seçenekleri ile kış aylarında da yoğun olarak tercih edilmektedir. Antalya ısıtmalı havuzlu villa ile hem doğal güzelliklere şahit olabilir hem de villanızda ev konforunu yaşayabilirsiniz. Hangi şehirde olduğunuz fark etmeksizin Türkiye’nin her mevsim farklı güzelliklerinin yaşandığı birbirinden benzersiz manzaralara ortak olabilirsiniz. Birbirinden modern ve şık tasarım detaylarına sahip bu villalar ile lüks bir tatil yaşayabilirsiniz. 

Özel Isıtmalı Havuzlu Villa 

Tatil bireyler için şehir hayatından uzaklaşmaları ve yılın yorgunluğunu atmaları için iyi bir fırsattır. Gün içinde tercih ettiğiniz şehri daha rahat bir biçimde gezebilmeniz için en az haftalık kiralama yapmanızı tavsiye ederiz. Sabahları şehrin görülmeye değer yerlerini ziyaret ederek akşam üstü ısıtmalı havuzunuzda daha rahat ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. En çok tercih edilen bölgelerden biri de bu anlamda Fethiye’dir. Fethiye ısıtmalı havuzlu villa ile yaz kış demeden senenin her mevsimi bu güzelliğin keyfini yaşayabilirsiniz. Kış tatilinden hoşlananlar için ısıtmalı havuzlu villalar üşümeyeceğiniz kış tatiliniz sizlere sunmaya yardımcı olur. Gün boyunca kendinize ait olacak bu havuzları günün her saati kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Bu havuzlar sayesinde ayların stresi ve yorgunluğu yerini mutluluk ve huzura bırakmaya yardımcı olur. Her yaş grubunun severek keyif yapabileceği bu havuzlar kapalı havuzlu villalar olarak kış tatilinde de yazın simgesi olan etkinlikleri yapabilmenizi destekler niteliktedir. Özellikle bu anlamda bazı villa seçeneklerinin ısıtmalı havuzları sayesinde kışın hava karlı olsa dahi evin içerisindeki sıcak havuzun başında karı doyasıya izleyebilirsiniz. Bazı villa seçeneklerinin tasarımı, manzarayı daha rahat sunabilmesi açısından tamamen camekan alanla kaplıdır. Bu durum özellikle dağlara nazır bir manzarası olan bölgelerde çok sık tasarlanmaktadır. Bu sayede havuz içerisinde keyif yaparken aynı zamanda doğa manzarası tam karşınızda yer alacaktır. Havuzun tam olarak camlarla kaplı olması sayesinde kendinizi dış mekanda havuz başında duruyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bu tatil seçenekleri ile kış aylarınıza daha farklı anlamlar kazandırabilirsiniz. Özel olarak 2 kişilik tasarlanmış ısıtmalı özel havuzlu villa sayesinde baş başa, kafa dinleyerek ve rahatsız edilmeden hoş bir hafta yaşayabilirsiniz. 

Kendinize Ait Olacak Havuzlu Villa Seçenekleri 

Baş başa tatil yapmak isteyen çiftler ya da balayı için rezervasyon yaptırmak isteyen bireyler için ısıtmalı havuzlu villa seçenekleri oldukça yerinde bir karar olacaktır. Kapalı ve ısıtmalı havuzlu villa seçenekleri bireyler tarafından ön plana çıkmaktadır. Bu villalar aynı zamanda korunaklı olması sayesinde son derece beğenilmektedir. Villanızın içerisinde gözlerden uzak bir tatil yaşayabilirsiniz. Yalnızca sevdiklerinizle bir arada olacağınız bu tatil ile keyfinizi taçlandırabilirsiniz. Şehirden uzaklaşmak için bu tarz seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Isıtmalı havuzlu muhafazakâr villa ile İslami anlamda dikkat eden misafirler için geniş bir seçenek oluşturulur. Geçireceğiniz güzel birkaç gün ile kendinizi özel hissedebilirsiniz. Özel anlamda konfor ve rahatlama isteyen bireylerin tercihi kendilerine ait olan ısıtmalı havuzlu tatil villaları olarak belirlenmektedir. Tatilin ardından şehre dönerken kendinizi daha zinde, enerjik ve huzur dolu hissedebilirsiniz. Mevsim konusunda kış aylarında yapacağınız tercihler daha ekonomik fiyatlarla sizlere destek olabilmektedir. Geliştirilen sistemler sayesinde evin içerisinde kurulan düzenle oluşturulmuş özel ısıtmalı havuzlar ile yaz aylarında tatile çıkma düşüncesi genişletilmektedir. Isıtmalı havuzun içerisindeki suyu ısıtma teknolojisi son derece geliştirilmiştir. Bu sayede istenilen dereceye kolayca ulaşabilmeniz hedeflenmektedir. Isıtmalı havuzlu villa kirala seçeneği ile arzu ettiğiniz villalara kavuşabilirsiniz. Bu havuz yalnızca yaz ya da kış aylarında değil senenin her mevsimi misafirlerini ağırlamaktadır. Serin havalarda ya da çok sıcak havalarda da bu villa seçenekleri tercih edilmektedir. Isıtmalı havuzlu villa seçenekleri özellikle çocuklu aileler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Soğuktan hoşlanmayan çocuklar için sıcak havuz keyfi vazgeçilmez olacaktır. Tercih edeceğiniz villa seçeneklerindeki özellikler değiştikçe seçim imkanı da farklılaşmaktadır. Villaya gidilecek kişi sayısı, havuz özellikleri, şehre yakınlığı gibi pek çok faktör villanın tercih edilebilirliğini artıran özellikler arasında yer almaktadır. 

Isıtmalı Havuzlu Villa Özellikleri

Tercih edeceğiniz ısıtmalı havuzlu villaların boyutları ve derinlikleri birbirinden farklı olabilmektedir. Tercih edeceğiniz villadaki havuzun boyutu ya da büyüklüğü seçim unsurunu belirleyebilecek özellikler arasında yer alacaktır. Isıtmalı havuzlu villalar her mevsim tercih edilebildiğinden dolayı büyük boyutlu olarak üretilmektedir. Müstakil villa havuzlarının çeşitlenmesi ile bu tarz villaların daha çok rağbet görmesi kaçınılmazdır. Çoğunlukla İstanbul’da yaşayan bireyler İstanbul’a yakın ısıtmalı havuzlu villa seçeneklerini araştırmaktadır. Bursa, Yalova, Sapanca ya da İzmit taraflarında bu tarz villa bulma alternatifleri oldukça fazladır. Hem İstanbul’a yakın olması hem de şehre uzak olması açısından tamamen dinlenebileceğiniz seçeneklerle donatılmıştır. Tüm bunların yanı sıra ilk bakılacak bölgeler arasında genel olarak Akdeniz ya da Ege bölgeleri yer alır. Bu bölgeler genel olarak mevsimsel olarak daha sıcak konumda yer almalarından dolayı yaz ve kış aylarında daha sık tercih edilmektedir. Akdeniz kıyılarındaki villanızda koylara nazır manzara eşliğinde villanızın içerisinde keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Önemli tatil beldelerinde yapacağınız kiralamalar için suyun doğal güzelliğini yaşayabilirsiniz. Soğuk bölgelerdeki yapacağınız seçimlerde özel ısıtmalı havuzun önemi ve sağladığı avantajları daha fazla hissedebilirsiniz. Serinliğinin de sıcaklığının da ayrı bir keyif verdiği İzmir bölgesi için de durum benzersiz olacaktır. 

  • Oldukça konforlu tatil geçirmek 

  • Balayı zamanlarında keyifli dakikalara eşlik etmek

  • Pek çok farklı bölgede ısıtmalı havuzlu seçeneklere sahip olmak 

  • Hava koşullarına aldırmadan her mevsim tatile çıkmak

  • Dilediğiniz kadar bireyle aynı villada bir arada olabilmek için bu villa seçeneklerini tercih edebilirsiniz. 

İzmir ısıtmalı havuzlu villa ile farklı bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. İzmir’de görülmeye değer güzellikler ile villanızın tadını çıkarabilirsiniz. İzmir’de bulunan Selçuk beldesi oldukça popüler ve tercih edilen mekanlardan biri olmaktadır.

 
X REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati : Çıkış Tarihi:
Ön Ödeme ₺0,00
Kapıda Ödenecek ₺0,00
Extra temizlik ₺0,00
İndirim ₺0,00
₺ 0,00 x 0 gece ₺0,00