• Beğendiklerim
  • Henüz Hiç Favori Eklemediniz.
Müşteri Hizmetleri +90 (252) 611 11 19
WhatsApp Destek
× Müşteri Temsilcileri

Geniş Ailenizle Beraber Kalabileceğiniz Villalar

Geniş Ailenizle Beraber Kalabileceğiniz Villalar

Yaz ve kış aylarında pek çok insan tatil yapmak için çeşitli yerlere gitmeyi tercih eder. Yıl boyu yaşanan yoğun iş temposu veya bunun yanında diğer çeşitli hayat şartları kişileri tatil yapma isteğine iter. Genellikle tatil denilince ilk akla gelen kalabalık yerler pek çok kişi için tercih edilmeme sebeplerinden biri olabilmektedir. Böyle durumlarda daha çok kişiler gözlerden uzak, sessiz sakin villaları veya çeşitli evleri tercih ederler. Villa denilince de genellikle muhafazakâr havuzlu villa tipleri karşınıza çıkmaktadır. Bu tip villalar kalabalık ortamlardan uzak ve bireylerin kendilerine ait özel alanlarının olduğu yerlerdir. Aynı zamanda muhafazakâr villalarda gizliliğinizi kolaylıkla koruyabilir ve özgürce istenilen tatili yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Hem havuzlu olması hem de muhafazakâr bir alana hizmette bulunması, güvenlik, özel yaşam ve gizlilik alanlarını ihmal etmemesinden dolayı pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Tatilini gözlerden uzak yapmak isteyen kişiler için ideal villa tipleridir. Daha çok kiralama yöntemiyle çalışan villalar bireylerin istediği tarihlerde ve istediği gün sayısınca evi ayırmaktadır.

Muhafazakâr Villa Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Muhafazakâr villalar özellikle korunaklı olmaları sebebiyle sıklıkla tercih edilirler. Bunun dışında geniş bir alanda yapılmış olmaları çevrenin etkisini minimuma indirmektedir. Genel olarak bu villalar çevreden bakıldığında görünmezler. Aile ile rahatlıkla tercih edilebilir. Geniş, ferah ve büyük metrekarelerden oluşturulmuştur. Piyasa üzerinde pek çok farklı modelde ve pek çok farklı seçenekte muhafazakâr villalar vardır. İster tek başınıza isterseniz aileleriniz ile gelerek rahat ve konforlu bir tatil süreci geçirebilirsiniz. Tercih etmek istediğiniz veya belirlemiş olduğunuz kriterlere uygun birden fazla villa çeşidine göz gezdirebilirsiniz. Muhafazakâr villalar genel olarak etrafı çevrili ve dış alandan bahçesi ya da havuzu görülmeyen, kişilere özel alanı bulunan yerlerdir. Her villa arasında geniş mesafeler bulunmasından dolayı da komşularla denk gelme olanı oldukça az hatta imkansızdır. Bu villaları tercih eden kişiler ancak villanın etrafındaki korunaklı alan dışına çıktığında diğer villaları görebilir. 

Villa seçimi yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken çeşitli noktalar vardır. Bunlar içinde öncelikle yapılması gereken tercih edilecek villanın hangi bölgede yer aldığını araştırmak ve ona göre bir seçim yapmaktır. Bu seçim araştırılırken direkt olarak ortaya çıkan bir diğer önemli etken ise bu ev içerisinde kaç kişiyle birlikte konaklama yapılacağıdır. Konaklayacak kişi sayısı göz önüne alınarak bu büyüklükte ev tercihi yapılması konfor açısından oldukça önemlidir. Havuzlu seçilen evlerde ise havuzun büyüklüğü ve mahremiyet açısı da son derece önemli bir detaydır. Dubleks veya tripleks villalar arasından yapılacak tercihlerde ev içerisinde kalacak kişi sayısı da göz önünde bulundurulmalı ona göre seçim yapılmalıdır. Villanın konumu, merkeze olan uzaklığı ve etrafında bulunan gündelik ihtiyaçları karşılama noktaları evin seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar içinde yer alır. Araba ile kolay bir ulaşım sağlanması da sizin için avantajlı olmaktadır. Antalya, Muğla, Bodrum, Fethiye gibi denize kıyısı olan yerlerde kiralanacak evlerde denize uzaklık hesaplanmalı ona göre seçim yapılmalıdır.  Muhafazakâr villa kiralama işlemi yapılırken bu detaylara dikkat edildiği noktada istediğiniz türden evi rahatlıkla kiralayabilirsiniz.

 

Muhafazakâr Villa ile Korunaklı Bir Alanda Tatil İmkânı

Muhafazakâr villalar herkesin tercihine sunulmuş villa çeşitleridir. Bu villalar herkes tarafından kolaylıkla tercih edilebilir. Mahremiyete önem veren ve hiç kimse tarafından görülmek istenmeyecek kişiler bu villaları tercih ederek çok daha konforlu ve çok daha rahat bir şekilde tatil yapabilirler. Havuzlu villalarda kimseye görünme endişesi olmadan havuza girmek mümkündür. Muhafazakâr villalar sahip olduğu konforlu özellikler sayesinde sizin için çok daha özgür ve çok daha güvenli bir aşan yaratmaktadır. Hem villanın sahip olduğu havuzu ve bahçeyi rahatlıkla, kimseyle paylaşma durumu olmadan kullanabilir hem de ev içindeki tüm imkanlardan faydalanabilirsiniz. Evin dışındaki imkanlar dahilinde ev içerisinde de kullanılabilecek pek çok farklı imkân vardır. Bunlardan biri de ev içi havuzlu villa çeşididir. Ev içerisinde havuzu olan villalar özellikle kış aylarında kullanılmak istendiğinde kullanıcılar için oldukça önemli bir fırsat olmaktadır. Bu tarz villalarda ev dışında bulunan havuzun yanında ev içinde de bir havuz seçeneği vardır. Bazen de küçük alana sahip villalarda dış alan yerine sadece iç alanda bir havuz seçeneği bulunmaktadır. Ev içi havuzlar kış aylarında sıkça tercih edilen ev özellikleri içinde yerini alır. Etrafının da kapalı olması ve evin içinde olması bakımından dış alandan hiçbir şekilde görülmemektedir. En uygun villa kiralama işlemi yapabilmek içinde tercih edilen villaları veya istenilen detayların bulunduğu villaları karşılaştırarak bütçenize en uygun evi seçebilirsiniz.

 

Muhafazakâr Villanın Avantajları

Tatil dönemlerinde tercih edilecek alanın hem size hem de beraber kalacağınız kişilere uygun olması son derece önemlidir. Bunun için öncelikle nerede ve ne tür bir yerde kalınmak istendiğine karar verilerek işe başlanmalıdır. Daha sonrasında ise tercih edilen yerin avantajları dezavantajları göz önünde bulundurularak net bir sonuca ulaşmak için tercih yapılmalıdır. Lüks muhafazakâr villa seçenekleri herkes içinde uygun koşullara sahip son derece avantajlı seçenekler arasında yerini alır. İçerisinde özel açık veya kapalı yüzme havuzu, jakuzi, şömine gibi pek çok lüks alanlar ve ev eşyaları bulunur. Peki muhafazakâr villaların avantajları nelerdir? Bunlar şu şekilde açıklanabilir;

  • Muhafazakar villalar içerisinde gözlerden uzak çok daha sakin ve çok daha konforlu bir tatil dönemi geçirebilirsiniz.

  • Hemen hemen her evin kendine ait bir bahçe havuzu veya ev içi havuzu bulunmaktadır. Bu havuz seçenekleri ile de havuz keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

  • Ev içinde veya dışında bulunan her bir alanı saat fark etmeksizin istendiğiniz saatte kullanarak değerlendirebilirsiniz.

  • Muhafazakar villaların etrafları büyük çitler, duvarlar veya uzun boylu ağaçlar ile çevrelenmektedir. Bu sayede dışarıdan bakan biri ev içini, bahçe alanını hiçbir şekilde göremez. 

  • Çevrede bulunan diğer villaların birbirleri arasında geniş mesafeler bulunur. Hem bu mesafeler hem de villaların çevrelenme stili komşularla dahi uzaktan görüşme ihtimalini kaldırır.

  • Dubleks veya tripleks seçeneklerinin bulunması birden fazla kişinin rahatlıkla konaklayabilmesini sağlar.

  • Sıklıkla temizlenmektedirler. Bu sayede villalar son derece hijyenik bir yapıya sahiptir.

  • Yatak, oda, tuvalet gibi alanların sayısını ev tercihi yaparken belirleyebilirsiniz.

  • Ev niteliğinde olmasından dolayı kendi evinizdeymiş gibi rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz.

Muhafazakâr villa günlük kiralık olacak şekilde de tercih edilebilir. Villaların özelliklerine göre kiralama gün sayılarında değişiklikler meydana gelebilmektedir. İster tek günlük ister haftalık isterseniz aylık olarak bu evleri kiralayabilir tatilinizi tamamlayabilirsiniz. Kiralama seçeneklerine göre evlerin fiyatlarında da değişiklikler meydana gelir. Bunun yanında evin kiralandığı dönemlerde fiyatlara etki etmektedir. Villa fiyatları evlerin özelliklerine, yer ayırtılan döneme göre pek çok etken altında değişiklikler gösterir. Kiralanacak olan villanın kaç kişilik olduğu da fiyatlara etki eden detaylardan biridir. Şehir merkezine olan uzaklık, evin etrafında bulunan imkanlar ve daha pek çok detay fiyat aralığını değiştirir. Uygun fiyatlı villa kiralama için evleri karşılaştırarak isteğe ve ihtiyaca uygun villayı kolaylıkla bulabilirsiniz.

X REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati : Çıkış Tarihi:
Ön Ödeme ₺0,00
Kapıda Ödenecek ₺0,00
Extra temizlik ₺0,00
İndirim ₺0,00
₺ 0,00 x 0 gece ₺0,00