• Beğendiklerim
  • Henüz Hiç Favori Eklemediniz.
  Müşteri Hizmetleri+90 (252) 611 11 19
  WhatsApp Destek
  ×Müşteri Temsilcileri

  Çocuklarınız için Havuzlu Villalar

  Çocuklarınız için Havuzlu Villalar

  Villa kiralamak gerek tek kişilik gerekse kalabalık tatillerde oldukça avantajlı bir seçenektir. Sevdiklerinizle baş başa yapacağınız korunaklı ve konforlu tatiller oldukça önemlidir. Ailecek gidilen tatillerde de villa kiralamak özellikle sessiz sakin bir yerde tatil yapmak istiyorsanız en doğru seçeneklerden biridir. Çocuklarınızla huzurlu bir ortamda tatil yapmak için piyasa üzerinde bulunan pek çok villa arasından size en uygununu seçerek tatilinize başlayabilirsiniz. Çocuğu olan ailelerde tatil yapılacak yerlerdeki seçenekler son derece azdır. Gerek çocukların güvenliği gerekse ailenin rahatlığı her alanda tatil yapabilme olanağını kısıtlar. Çocuklu aileler daha çok villa tipi yerlerde gözlerden uzak tatil seçeneğine yönelirler. Bu sebeple de seçilecek evlerde aranan pek çok özellik ve detay ortaya çıkar. Çocuklarınıza ve size yeterli alanı sağlayan villalarda çok daha rahat bir şekilde tatilinizi devam ettirebilirsiniz. Özellikle banyo, oda ve tuvalet alanlarının çokluğu kişilerin sıklıkla baktığı detaylardan biridir. İster yazın isterseniz kış her mevsim konaklayabileceğiniz birbirinden avantajlı villalar ile Türkiye’nin dört bir yanında istediğiniz her alanda konforlu bir tatil yapabilme imkanına sahipsiniz.

   

  Aileniz ile Yapacağınız Tatilde Nasıl Bir Ev Seçmelisiniz?

  Yıl boyu süren iş stresini ailenizle konforlu bir tatil yaparak atlatmak isteyebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza, isteklerinize yönelik birbirinden farklı villalar arasında kendinize ve ailenize en uygun evi seçerek tatil keyfini doyasıya yaşayabilme imkânınız bulunmaktadır. Aileyle beraber yapılacak tatillerde ev seçimi esnasında çocukların eğlenebileceği havuzlar ön plandadır. Aileler genellikle havuzlu evleri çok daha sık tercih ederler. Ev içinde veya bahçede bulunan havuzlar hem çocukların hem de ailenin diğer fertlerinin kullanımına sunulur.Özel havuzlu villapek çok kişi tarafından en fazla talebe sahip olan ev modelidir. Özel havuz, özellikle kalabalık alanlarda tatil yapmak istemeyen veya birden fazla insanın kullandığı havuzlara girmeyi tercih etmeyen bireylerin ev kiralaması yaparken tercih ettiği özellikler arasında yerini alır. Özel havuza sahip villalar, aile bireyleri dışında dışarıdan hiç kimsenin kullanamadığı alanlardır. Bu havuzlar genellikle evin bahçesinde bulunan, geniş bir alana sahip olan yerlerdir. Fakat bunun dışında ev içinde de bulunan çeşitli havuz modellerine sahipler villalarda vardır.

  Aile ile yapılacak tatillerde ev seçimlerinde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Bu noktalar içinde en önemli olan kısım evin konumudur. İstenilen özelliklere sahip evin konumu hem merkeze hem de yaşamsal faaliyetlerin tamamlanabileceği alanlara yakın olmalıdır. Herhangi bir acil durum karşısında kolay ulaşılabilir olması son derece önemlidir. Bunun dışında evin büyüklüğü ve toplam kişi kapasitesi özellikle kalabalık aileler için dikkat edilmesi gereken son derece önemli bir detaydır. Evde bulunan havuzun güvenliği ve temizliği de bireylerin ev tercihi yaparken dikkat etmesi gereken kısımlardandır. Son olarak da evin güvenliği, komşu evlere olan uzaklığı gizlilik açısından önemlidir.Kişiye özel havuzlu villaseçeneği ise yapılacak tatiller için en sık tercih edilen ev özellikleri içinde yer alır. Kişiye özel havuz hem kendiniz hem de aile bireylerinizin sağlığı için son derece önemlidir.

   

  Aileniz ile Villada Tatil Yapmanın Avantajları Nelerdir?

  Aile ile yapılan tatillerde her bir aile bireyinin güvenliği, sağlığı ve tatil boyunca yapılan tatilin konforlu geçmesi oldukça önemlidir. Yaz veya kış sezonunda yapılacak herhangi bir tatilin herkes açısından en önemli noktası huzurlu geçmesidir. Çoğu insan kalabalıktan uzakta daha sessiz ve sakin ortamlarda tatil yapabilmenin yolunu arar. Özellikle çocuk, gözden uzak sessiz, sakin tatil yapmanın en önemli bileşenidir. Çocuğun güvenliği, sağlığı veya herhangi bir durumu tüm aile bireyleri için önemlidir. Villalar, çocuklu ailelerin rahat tatil yapabilmesi için sunulan en avantajlı seçenektir. Özellikle havuzu bulunan villalar çok daha sık tercih edilen seçenekler arasındadır. Ailenizle beraber yapacağınız tatilde mahremiyete veya gizliliğe önem veriyorsanız bunun yanında havuzu da olsun diyorsanız ev seçimi yaparkenözel havuzlu kiralık villa muhafazakârevler tam olarak bu amaca hizmet için son derece uygundur. Muhafazakâr villalar içerisinde herkes tatilini istediği şekilde yapabilmektedir. Bu villalar her alandan korunaklı ve güvenliklidir. Aile ile yapılmak istenen tatillerdeözel havuzlu villa kiralamaoldukça avantajlı bir seçim olmaktadır. Bu durumun avantajları şu şekilde gösterilebilir;

  • Aile bireyleri ile dışarıdan yabancı herhangi birinin dahil olmadığı özel bir tatil geçirebilirsiniz.

  • Ev içinde bulunan havuz veya jakuzi gibi imkanlardan ailecek yararlanabilirsiniz.

  • Temizliğe dikkat ediyor ve kullanacağınız alanı sizden başkasının kullanmasını istemiyorsanız villa kiralama son derece doğru bir seçenektir.

  • Hem çocuklarınız hem de siz kendi evinizdeymiş gibi hareket edebilirsiniz.

  • İster yaz ister kış her mevsim ev rahatlığında tatil yapabilirsiniz.

  • Havuzlu villalarda, evin havuzunu sadece aile bireyleri kullanacağı için hijyen açısından son derece avantajlıdır.

  • Kalabalıktan uzak tatil yapmak için en sık tercih edilen alternatiflerden biridir.

  • Evin tüm alanlarını herhangi bir saat kısıtlaması olmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  • Havuzları saat kısıtlaması olmadan istediğiniz her zaman kullanabilirsiniz.

  • Geniş bir bahçeye sahip olmasından dolayı çeşitli bahçe etkinlikleri gerçekleştirebilirsiniz.

  Tüm bu maddeler dikkate alındığında aile ile yapılmak istenen tatillerde havuzlu villa tercihinin avantajlarını görmek mümkündür.Özel havuzlu villa kiralıkolarak her sezon kolaylıkla tercih edilebilir. Piyasa içinde bulunan yüzlerce havuzlu evin birbirinden farklı mimarisi ve kullanım avantajı vardır. Bazı evlerde ev içi havuz bulunurken bazı evlerde de kışın da kolaylıkla kullanılabilen sıcak havuz imkanı vardır. Tüm bu evleri birbiriyle karşılaştırarak kendinize, ailenize en uygun evi tercih edebilirsiniz. 

   

  Havuzlu Kiralık Villaların Fiyat Aralığı

  Kalabalıktan uzak ailenizle beraber tatil yapmak için en iyi alternatiflerden biri havuzlu villalardır. Özellikle havuz yazın hem büyüklerin hem de çocukların en sık kullandığı alanlardan biridir. Tatil yapmanın mevsimi olmayacağı gibi kış ve yaz sezonunun kendine ait çeşitli özellikleri bulunur. Her iki mevsim de çeşitli avantajlarıyla beraber bireylere sunulur. Bu alanda dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri nasıl ve nerede tatil yapılmak istenildiğine karar verilmesidir. Villalarda yapılacak tatillerde günlük, haftalık veya aylık rezervasyonlarda oluşabilecek fiyat farklılıklarına dikkat edilmesi daha sonrasında sürpriz bir durum ile karşılaşmamak adına önemlidir.Havuzlu villa günlük kiralıkolarak seçilen bölgenin araştırılması önceden yapılmadır. Villaya giriş ve çıkış saatleri dikkate alınarak bu aralığa uyulması son derece önemlidir. Günlük kiralamalarda belirli bir giriş çıkış saati vardır. Bunun dışında haftalık veya aylık yapılan rezervasyonların da hem giriş hem de çıkış saatler bellidir. Günlük yapılan tatil rezervasyonları ile haftalık ve aylık yapılan rezervasyonlarda önemli olan tek nokta giriş çıkış saatleri değil fiyatlardır.Günlük kiralık havuzlu villa fiyatlarıile haftalık, aylık villa kiralamalarında fiyatlar aynı aralıkta değildir. Kiralama süresi ne kadar uzun olursa fiyatlardaki artış da o kadar geniş olmaktadır. Bunun dışında günlük kiralamalarda sezondan kaynaklanan çeşitli farklılıklarda vardır. Yaz sezonunda kiralanan günlük havuzlu villa ile kış sezonunda kiralanan günlük havuzlu villanın fiyatlarında çeşitli dalgalanmalar oluşmaktadır.

  XREZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  Ön Ödeme ₺0,00
  Kapıda Ödenecek ₺0,00
  Extra temizlik ₺0,00
  İndirim₺0,00
  ₺ 0,00 x 0 gece₺0,00