• Beğendiklerim
  • Henüz Hiç Favori Eklemediniz.
  Müşteri Hizmetleri+90 (252) 611 11 19
  WhatsApp Destek
  ×Müşteri Temsilcileri

  BODRUM YARIMADASI

  Bodrum Yarımadası

  20. yüzyılın ortalarına kadar Bodrum Yarımadası çok az biliniyordu bu nedenle muhteşem sahil şeridi balıkçılar ve sünger dalgıçlarına ev sahipliği yapıyordu. Sonra bohem bir grup (sanatçılar, yazarlar ve ressamlar) Bodrum'u keşfetti ve Bodrum'u Türkiye'de çok ayrı bir cazibe merkezi haline getirdiler.

  Bugün Bodrum Cazibe Merkezlerinden

  Hem Türkler hem de yabancılar için yıl boyunca en gözde yer. Yarımadadaki en işlek yer olan Bodrum kasabasında eğlencenin merkezinde olacaksınız, ancak yakınlardaki küçük köylerden birinde kalmak bölgenin daha sessiz yerlerinde kafa dinlemek, mandalina bahçeleri ve taş yel değirmenleri manzarasının tadını çıkartmanızı sağlayacak. Manzaraya bakan sevimli, gizemli taş kubbeler ise bölgenin eski su sarnıçlarıdır. Bodrum'da kiralık villa seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   

  Bölgenin sayısız müzik festivali yaz ayları için ek bir tercih sebebidir. On yıldan fazla bir süredir her yıl düzenlenen Gümüşlük Klasik Müzik Festivali, Temmuz ve Ağustos ayları arasında sahil köyüne hem klasik hem de caz müziklerini getiriyor. Tarihi mekanlarda bazı konserler düzenleniyor. Turgutreis, Bodrum'un ve Türkiye'nin tek bale festivaline de ev sahipliği yaptığı gibi aynı zamanda kendi klasik müzik festivaline sahiptir. Haziran ayındaki yeni SunSplash festivali, uluslararası dans müziği etkinliklerini Bodrum Aspat Plajı'na getiriyor.

   

  Her belediyenin ve çevresindeki köylerin kendi tarzı, cazibesi ve ambiyansı vardır, bu nedenle kalmaya karar verdiğiniz yerler kişisel tercihlerinize dayanacaktır. Bodrum merkez otobüs durağından (otogar) yarımadadaki hemen hemen her kasabaya cüzi bir ücret karşılığında ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bodrum'dan yine çevresinde bulunan birçok özel yere ulaşmak çok kolaydır.

  XREZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  Ön Ödeme ₺0,00
  Kapıda Ödenecek ₺0,00
  Extra temizlik ₺0,00
  İndirim₺0,00
  ₺ 0,00 x 0 gece₺0,00