• Beğendiklerim
  • Henüz Hiç Favori Eklemediniz.
Müşteri Hizmetleri +90 (252) 611 11 19
WhatsApp Destek
× Müşteri Temsilcileri

Ailenizle Bir Tatil: Muhafazakar Villa Kiralama

Ailenizle Bir Tatil: Muhafazakar Villa Kiralama

Gizliliğe özellikle dikkat eden misafirler için tamamen kapalı şekilde tasarlanmış muhafazakar villa seçeneği sayesinde mahremiyetinizden ödün vermeden konforlu ve rahat bir tatil yapabilirsiniz. Tamamen sizlere özel ve lüks muhafazakar villa tatili gözlerden ırak, korunaklı ve güvenli bir tatil imkanı sunar. Muhafazakar villa denince her ne kadar daha çok dini şekilde algılansa da mahremiyete ihtiyaç duyan herkesin tercih edebileceği villalardır. Örneğin balayı için çiftler 2 kişilik muhafazakar villa tercih edebilmektedirler. Tam korunaklı muhafazakar villa seçeneğini diğer villalardan ayıran tek özellik inşası esnasında gizlilik ön planda tutularak duvarların yüksek örülmesi ve ya konum olarak herhangi bir görüş açısına girmemesine dikkat edilmiş olmasıdır. İnşaa esnasında bunlar düşünülmemiş olsa dahi peyzaj çalışmaları ya da saydam olan bölgelerin kapatılması ile de villalar özelleştirilerek muhafazakar hale getirilebilmektedir.

 

Muhafazakar Villa Tatili

Muhafazakar özel havuzlu villa sayesinde gözlerden uzak ve sakin bir tatilin keyfini sürebilirsiniz. İster dostlarınız, ister aileniz, ister eşinizle yalnızca size özel güvenli bir tatil muhafazakar villalar ile mümkündür. Muhafazakar villalar gözlerden ırak olmasının dışında genel olarak diğer konutlardan da uzak olduğu için ses yalıtımı da sağlanmış olur. Bunun için arkadaşlarınız ya da ailenizle eğlenceniz sırasında ortaya çıkan gürültünün kimseyi rahatsız etmeyeceğinden emin olarak gönül rahatlığı ile eğlenebilirsiniz. Aynı zamanda patili dostlarınız için de bu villalar çok kıymetlidir. Bazı evcil hayvanlar tanımadıkları insanlar arasında pek de mutlu olmazlar, bunun için yalnızca size özel olan bu villalar da küçük dostlarınız da rahat edecektir. Küçük dostunuzun rahatlığı ve mutluluğu dışında olası havlama vb. gürültü şikayetleri de ortadan kalkmış olur. Yalnızca kedi/köpek ebeveynleri için değil, tüm ebeveynler için muhafazakar villalar büyük önem taşır. Gözünüzden dahi sakındığınız yavrunuz da muhafazakar havuzlu villa tatilinizde yabancılardan ve tehlikelerden uzak şekilde oyun oynayabilir, tamamen sizin kontrolünüzde eğlencenin ve tatilin tadını çıkarabilir.

 

Muhafazakar Villa Kiralama İçin Tavsiyeler

Muhafazakar villa kiralarken ilk olarak tatil nedeninizin ne olduğunu göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Balayı için, arkadaşlarınızla eğlenmek için ya da ailenizle konforlu ve huzurlu bir tatil geçirmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Bunlardan her biri için farklı seçenekler mevcuttur. Örneğin balayı için muhafazakar villa kiralama seçeneğini düşünüyorsanız 2 kişilik muhafazakar villa tercih etmeniz ve kiralama esnasında balayı için olduğunu belirtmeniz yerinde olacaktır. Çünkü balayı villalarında çiftlere özel romantik süslemeler ve farklı özel seçenekler sunulmaktadır. Ailenizle ve çocuklarınızla bir tatil düşünüyorsanız daha geniş bahçe alanına sahip, çocuk havuzu bulunan villaları tercih etmeniz daha isabetli olabilir. Böylece çocuğunuzun güvenliğini kafanıza takmadan rahatça tatilinizi yapabilirsiniz. Bunların dışında evcil hayvanınız ile birlikte bir tatil planlıyorsanız, evcil hayvan izinli kategorisindeki muhafazakar villalar arasından seçim yapmak sizin için en iyi seçenek olur. Böylece hem küçük dostunuz, hem de siz maksimum konforda keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

 

Muhafazakar Villa Fiyatları

Diğer villalarda olduğu gibi bu konut tipinde de fiyatlar değişiklik göstermektedir. Mahremiyet için ayrıca bir ücret talep edilmez ancak havuzlu olup olmaması, villanın iç özellikleri, dekorasyonu, oyun alanı, genişliği, bahçesi büyüklüğü, konumu vb. özelliklerine göre fiyatlandırma yapılır. Özellikle havuz, muhafazakar villalar için daha büyük bir öneme sahiptir çünkü gözlerden uzak şekilde havuzun tadını çıkarmak misafirler için en öncelikli aktiviteler arasındadır. Bunun haricinde oyun alanı da çocuklu misafirler için çok büyük önem taşır. Çocuklarının mutluluğu ve rahatlığı ebeveynlerin de mutlu olmasını ve daha iyi bir tatil geçirmesini sağlar. Bu nedenlerle böyle özellikler fiyatları arttırsa da tercih sebebidir.

 

 

 

 

 

 

X REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati : Çıkış Tarihi:
Ön Ödeme ₺0,00
Kapıda Ödenecek ₺0,00
Extra temizlik ₺0,00
İndirim ₺0,00
₺ 0,00 x 0 gece ₺0,00